Sztućce Gerlach
Sztućce Gerlach

Sztućce polskiej marki Gerlach – Sklep internetowy w Olkuszu

Gerlach jest polską marką cieszącą się uznaniem dla kultywowanej już od 250 lat tradycji. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sztućców, ale także garnków, patelni i akcesoriów kuchennych.

Sztućce marki Gerlach oferowane przez nasz sklep internetowy. Market Chróściel z siedzibą w Olkuszu cechuje nie tylko wysoka jakość i trwałość, ale również niepowtarzalny design przeznaczony dla osób ceniących sobie zarówno elegancję, jak i prostotę. Klasyczny wygląd sprawi, że idealnie wkomponują się w nawet najbardziej wyszukaną aranżację stołu na różne okazje: święta, jubileusze, spotkania biznesowe i inne imprezy okolicznościowe.

Sprawdzą się one świetnie również w restauracjach i innych lokalach gastronomicznych, w których liczy się nawet najdrobniejszy szczegół.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów. Oprócz sztućców Gerlach, zajmujemy się także sprzedażą kompletów garnków, czajników zwykłych i elektrycznych oraz innych sprzętów AGD. Warte uwagi są również profesjonalne środki czystości.

Sztućce Gerlach Na stanie jest 32 produktów.