Od 18.09 do 1.10.2018 będziemy nieobecni. Zamówienia dokonane w tym okresie będziemy realizować kolejno po naszym powrocie. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu na adres: bok@marketchrosciel.pl
Przepraszamy za niedogodności.
Nas nie będzie, ale Ty możesz sporo zyskać! - dajemy Ci 10% rabatu na wszystkie produkty z oferty w sklepie internetowym. Oferta obowiązuje do 1.10.2018. Jeśli nie Ty to może Twój znajomy?.

Torty z ręczników

Obawiasz się, że zwykłe ręczniki z haftem to zbyt skromny prezent ślubny? Mamy coś wyjątkowego. Tort z ręczników zaskoczy nowożeńców i wszystkich gości weselnych. Prezentuje się niesamowicie efektownie, jest niebanalnym pomysłem na prezent i sposobem na zrobienie świetnego wrażenia.

Ręczniki na prezent są jednym z najpopularniejszych rozwiązań, często widujemy je na weselach czy ważnych jubileuszach. Z tego powodu trochę się już opatrzyły. Z drugiej jednak strony szkoda rezygnować z takiego upominku, który jest przecież szalenie praktyczny i na pewno przyda się obdarowanym. Dlatego właśnie zostały wymyślone torty z ręczników.

W skład takiego zestawu wchodzą trzy lub cztery ręczniki, które są ułożone w taki sposób, aby imitować tort weselny. Reakcja nowożeńców czy jubilata zawsze jest znakomita. Prezent zaskakuje i nikt nie przechodzi obok niego obojętnie. Jest to także dowód na to, że obdarowująca osoba naprawdę przyłożyła się do zadania i poświęciła trochę czasu na znalezienie czegoś oryginalnego.

W naszej ofercie znajdziesz piękne torty z ręczników w różnych wersjach kolorystycznych. Możesz także zamówić indywidualną kompozycję – podaj nam swoje preferencje, wybierz dodatki, a my przygotujemy dla Ciebie zupełnie nowy zestaw, także z wyszytymi imionami osób, którym prezent ma zostać wręczony.

Współpracujemy z polskimi producentami, aby zagwarantować najwyższą jakość produktu. Ręczniki są chłonne, miłe w dotyku i bardzo wytrzymałe. Posłużą przez lata. To doskonały pomysł na prezent.

Torty z ręczników Na stanie jest 12 produktów.