Od 18.09 do 1.10.2018 będziemy nieobecni. Zamówienia dokonane w tym okresie będziemy realizować kolejno po naszym powrocie. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu na adres: bok@marketchrosciel.pl
Przepraszamy za niedogodności.
Nas nie będzie, ale Ty możesz sporo zyskać! - dajemy Ci 10% rabatu na wszystkie produkty z oferty w sklepie internetowym. Oferta obowiązuje do 1.10.2018. Jeśli nie Ty to może Twój znajomy?.

Ręczniki dla dzieci

Wiele osób pyta nas, czym powinny się charakteryzować ręczniki dla dzieci. Zawsze odpowiadamy, że muszą być przede wszystkim bezpieczne dla delikatnej skóry najmłodszych, miłe w dotyku i bajecznie kolorowe. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór ręczników, z których Twoje dzieci będą chętnie korzystać.

Dziecięca skóra jest bardzo wrażliwa i podatna na alergie, podrażnienia czy uczulenia. Dlatego tak ważne jest, aby o nią dbać. Właściwa pielęgnacja zaczyna się już na etapie mycia i suszenia skóry. Dziecko powinno korzystać z wyjątkowo miękkiego ręcznika, wykonanego z czystej bawełny lub włókien bambusowych. Dzięki temu rodzice mogą mieć pewność, że skóra ich pociechy jest właściwie chroniona. Takie ręczniki mają również właściwości antybakteryjne, nie wydzielają przykrego zapachu i nie zawierają żadnych sztucznych dodatków, mogących wywołać reakcję alergiczną.

Dobry ręcznik kąpielowy dla dziecka powinien być kolorowy, najlepiej przedstawiać jakąś ulubioną postać z bajki. To prosty sposób na zachęcenie malucha do dbania o higienę. Każde dziecko znacznie chętniej uda się do łazienki, jeśli będzie tam na nie czekać miły w dotyku i baśniowy ręcznik.

Oferujemy ręczniki zarówno do mycia rąk i buzi, jak i kąpielowe, w rozmiarach dostosowanych do małego ciała. Większy produkt może z powodzeniem służyć za ręcznik plażowy dla dzieci. Warto wybrać ręczniki polskich producentów, które gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo dla najmłodszych użytkowników. 

Ręczniki dla dzieci Na stanie jest 48 produktów.