Ręczniki plażowe / kąpielowe

Obawiasz się, że zwykłe ręczniki z haftem to zbyt skromny prezent ślubny? Mamy coś wyjątkowego. Tort z ręczników zaskoczy nowożeńców i wszystkich gości weselnych. Prezentuje się niesamowicie efektownie, jest niebanalnym pomysłem na prezent i sposobem na zrobienie świetnego wrażenia.

Ręczniki na prezent są jednym z najpopularniejszych rozwiązań, często widujemy je na weselach czy ważnych jubileuszach. Z tego powodu trochę się już opatrzyły. Z drugiej jednak strony szkoda rezygnować z takiego upominku, który jest przecież szalenie praktyczny i na pewno przyda się obdarowanym. Dlatego właśnie zostały wymyślone torty z ręczników.

W skład takiego zestawu wchodzą trzy lub cztery ręczniki, które są ułożone w taki sposób, aby imitować tort weselny. Reakcja nowożeńców czy jubilata zawsze jest znakomita. Prezent zaskakuje i nikt nie przechodzi obok niego obojętnie. Jest to także dowód na to, że obdarowująca osoba naprawdę przyłożyła się do zadania i poświęciła trochę czasu na znalezienie czegoś oryginalnego.

W naszej ofercie znajdziesz piękne torty z ręczników w różnych wersjach kolorystycznych. Możesz także zamówić indywidualną kompozycję – podaj nam swoje preferencje, wybierz dodatki, a my przygotujemy dla Ciebie zupełnie nowy zestaw, także z wyszytymi imionami osób, którym prezent ma zostać wręczony.

Współpracujemy z polskimi producentami, aby zagwarantować najwyższą jakość produktu. Ręczniki są chłonne, miłe w dotyku i bardzo wytrzymałe. Posłużą przez lata. To doskonały pomysł na prezent.

Ręczniki plażowe / kąpielowe Na stanie jest 159 produktów.