Sztućce
Sztućce

Sztućce do każdego domu.

Sztućce Na stanie jest 7 produktów.

Podkategorie

 • Sztućce Gerlach

  Sztućce polskiej marki Gerlach – Sklep internetowy w Olkuszu

  Gerlach jest polską marką cieszącą się uznaniem dla kultywowanej już od 250 lat tradycji. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sztućców, ale także garnków, patelni i akcesoriów kuchennych.

  Sztućce marki Gerlach oferowane przez nasz sklep internetowy. Market Chróściel z siedzibą w Olkuszu cechuje nie tylko wysoka jakość i trwałość, ale również niepowtarzalny design przeznaczony dla osób ceniących sobie zarówno elegancję, jak i prostotę. Klasyczny wygląd sprawi, że idealnie wkomponują się w nawet najbardziej wyszukaną aranżację stołu na różne okazje: święta, jubileusze, spotkania biznesowe i inne imprezy okolicznościowe.

  Sprawdzą się one świetnie również w restauracjach i innych lokalach gastronomicznych, w których liczy się nawet najdrobniejszy szczegół.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów. Oprócz sztućców Gerlach, zajmujemy się także sprzedażą kompletów garnków, czajników zwykłych i elektrycznych oraz innych sprzętów AGD. Warte uwagi są również profesjonalne środki czystości.

 • Zestawy Sztućców
 • Łyżki Obiadowe i Łyżeczki
 • Sztućce na Sztuki

  Sztućce na sztuki jest to propozycja dla wszystkich, którzy chcą skompletować sobie sztućce zgodnie z własnymi potrzebami lub uzupełnić już posiadane zestawy. W ofercie naszego sklepu znajdują się noże, widelce, łyżki, łyżeczki, a także specjalne łyżeczki koktajlowe.