Od 18.09 do 1.10.2018 będziemy nieobecni. Zamówienia dokonane w tym okresie będziemy realizować kolejno po naszym powrocie. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu na adres: bok@marketchrosciel.pl
Przepraszamy za niedogodności.
Nas nie będzie, ale Ty możesz sporo zyskać! - dajemy Ci 10% rabatu na wszystkie produkty z oferty w sklepie internetowym. Oferta obowiązuje do 1.10.2018. Jeśli nie Ty to może Twój znajomy?.

Lista produktów danego producenta York

YORK to jedna z trzech marek w ofercie firmy. Jest to brand strategiczny w portfelu przedsiębiorstwa, pozycjonowany w segmencie cenowym „medium plus”.

YORK to jedna z trzech marek w ofercie firmy. Jest to brand strategiczny w portfelu przedsiębiorstwa, pozycjonowany w segmencie cenowym „medium plus”.

Najbardziej rozbudowana pod względem liczby pozycji asortymentowych. Pod szyldem YORK oferowana jest bardzo szeroka gama produktów zaklasyfikowanych do następujących kategorii: sprzątanie, pranie, garderoba i przechowywanie, akcesoria łazienkowe, kulinaria, pielęgnacja ciała, lśniące auto. Zapewnia kompletny oraz uniwersalny zbiór artykułów do utrzymania czystości i porządku w otoczeniu – miotły, szczotki, ścierki, wiadra, zmywaki, gąbki, rękawice oraz wiele innych.


Produkty w marce YORK to doskonały sposób na przyjazny, harmonijny dom i miłą atmosferę. Sprząta się nimi wygodnie i efektywnie, dzięki czemu pozostaje czas na drobne przyjemności.


Mnogość kolorów oraz form czyni z marki główny trzon asortymentu firmy. Produkty są oferowane w trzech podstawowych zestawieniach kolorystycznych: spring, flower oraz royal.

Kompletując portfel produktów w marce YORK kierowaliśmy się przede wszystkim chęcią zaspokojenia potrzeb szerokiego i zróżnicowanego grona odbiorów. Jest doskonale wyważonym połączeniem dobrej jakości, funkcjonalności oraz atrakcyjnej ceny. Całość dopełniają nienaganne opakowania oraz staranie wyselekcjonowane i przygotowane materiały promocyjne.

Więcej